10.04.2013 року

04.06.13

22 березня у Тиманівці відбулись збори громадян села. На них підбито підсумки щорічного сільського конкурсу “На кращий благоустрій придорожніх територій особистих домоволодінь”. Переможців нагороджено грамотами та грошовими преміями. І-ше місце присуджено В.Дзюбенко (вул.Ленінградська),  2-ге місце - Є.Волошиній (вул.Чапаєва) і 3-тє місце - О.Мельник (вул.Дружби). Винесено подяки меценатам села за 2012 рік. Серед них - І.Халімон. На виготовлення і встановлення пластикових вікон у місцевій школі Ігор Сергійович виділив 300 тис. грн.. Р.Рудаков за власні кошти виготовив і встановив бюст О.В.Суворову. Відзначено також і генерального директора ТОВ АК “Зелена долина” Ю.Мороза, який в минулому році виділив 70 тис. грн. на потреби села.

Не так давно в селі для дітей відкрито дитячий ігровий майданчик. І все це завдяки небайдужості приватних підприємців: О.Мензула, В.Дудника, В.Гуменюка, В.Тиндирики, С.Нарогана, А.Літвіна, Ю.Вишневського, М.Козинського. Ці люди надають допомогу і в організації культурно-спортивних заходів, які проводяться у селі.

30 березня Шпиківський молокозавод встановив молочний пункт. Молоко у селян приймається, як і скрізь - по ціні 2 грн. 20 коп.