Ремонт школи і музею

16.10.13

З бюджету районного відділу освіти на поточний ремонт виділено 80 тис. грн. (фарба, матеріали на відновлення роботи внутрішніх туалетів).

Спонсорська допомога – 5 тис. грн.. (відремонтовано посудомийочну шкільної їдальні). Батьківські кошти – 15 тис. грн. (ремонт класних приміщень, коридорів). АК «Зелена долина» - 3 тис. грн. На будівництво опалювального пункту, було виділено 680 тис. грн. з районного бюджету, який введено в дію з квітня 2013 року. Планується на 01.09. 2013 рік завершити реконструкцію внутрішніх вбиралень, та введення їх в експлуатацію. Також замінено каналізаційні  труби, проводиться ремонт вигрібної ями, відремонтовано водогін, замінено 220 м труб на  суму 2449 грн. (бюджетні кошти).

Музей О. В. Суворова – зроблено внутрішній ремонт на суму 70 тис. грн. Встановлено бюст О.В. Суворова. Спонсор -  отець Роман Анатолійович Рудаков – 8 тис. грн.  Придбано в музей О. В. Суворова комп’ютерну техніку меценатом музею з Києва Поляковим Б. М.

Музей Т. Г. Шевченка проведено заміну вікон, спонсорська допомога депутата облради Ігор Гатауллін – 5 тис. грн.